ВХІД


Полный размерЗакрыть
Деталі

logo clin color КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ОФТАЛЬМОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

1995-2015

 Історія Київського міського офтальмологічного Центру починається з відкриття відділення хірургічних методів лікування захворювань органа зору на 30 ліжок у складі ТМО Дарницького району м. Києва за наказом ГУОЗ № 192 від 11.07.1995 р. для надання високоспеціалізованої офтальмологічної допомоги хворим на судинно-ендокринні розлади органа зору.

 У 1997 р. на базі цього відділення було організовано Міжрайонний науково-практичний лікувально-діагностичний центр судинно-ендокринних захворювань органа зору на 50 ліжок (наказ № 304), у 1999 р. (наказ ГУОЗ № 116) ‒ Київський міський центр судинно-ендокринних захворювань органа зору, а в 2009 р. (наказ ГУОЗ і МЗ КМДА № 519) ‒ Київський міський офтальмологічний центр.

 Керівником і засновником Центру є Веселовська Зоя Федорівна ‒ Лауреат Державної премії УРСР, Заслужений лікар України, член-кореспондент Національної академії медичних наук України, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри хірургічних хвороб з курсом офтальмології Київського медичного інституту УАНМ.

 Веселовська З. Ф. зробила значний внесок у розробку та впровадження методу пересадки штучного кришталика в Україні, теорію та практику лікування катаракти, глаукоми, діабетичної ретинопатії.

 Вона ‒ член спеціалізованої Вченої ради при НМАПО ім. П. Л. Шупика МОЗ України та при Українському центрі ендокринної хірургії та трансплантації ендокринних органів та тканин МОЗ України, член Проблемної комісії з офтальмології НАМН і МОЗ України, член Європейських товариств глаукоми, катарактальних і рефракційних хірургів, член Президії Афро-Азіатського офтальмологічного товариства, член Міжнаціональної експертної ради офтальмологів з проблем глаукоми та редакційної ради Російського науково-практичного журналу «Клінічна офтальмологія», єгипетського офтальмологічного журналу, офтальмологічного журналу «Архів офтальмології» та головний редактор «Міжнародного науково-практичного журналу "Офтальмологія"».

 Під керівництвом Веселовської З. Ф. у Центрі розроблено та впроваджено в клінічну практику офтальмологічних клінік України та за кордоном низка нових методів діагностики, медикаментозного та мікрохірургічного лікування катаракти, глаукоми, відшарування сітківки, діабетичної ретинопатії, атрофії зорового нерву, короткозорості, косметичних дефектів орбіти, захворювань рогівки та інших.

 За її участю отримано понад 30 авторських свідоцтв і патентів.

 З 1995 р. співробітниками Центру опубліковано понад 190 наукових робіт, 2 монографії, захищено 5 кандидатських і 1 докторську дисертацію, а з 2002 р. Центр є співвиконавцем Міжнародного проекту з дослідження сітківки.

 У Центрі працюють 12 лікарів, серед яких 2 Заслужених лікаря України, 2 доктори медичних наук, 2 професори, 4 кандидати медичних наук, 7 лікарів вищої категорії. У роботі Центру використовують новітні технології світового рівня з обстеження ока та щорічно виконують понад 3 000 найскладніших операцій зі збереження та відновлення зору за тяжких захворювань очей (катаракта, глаукома, відшарування сітківки, діабетична ретинопатія, захворювання рогівки, аномалії рефракції та інші).

 Сьогодні Центр активно співпрацює з кращими клініками Європи, США, Ізраїлю, Великобританії та Єгипту, бере участь у Міжнародних офтальмологічних конгресах, що прискорює впровадження прогресивних технологій у клінічну практику та сприяє розробці нових ефективних методів відновлення зору.

 З 2014 р. директором Центру є Веселовська Наталія Миколаївна ‒ Заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор кафедри офтальмології.

 Зоя Веселовська:

У Центрі

P12

В університеті Німеччини

P11

З лікарями Центру

P2 

 З інтернами

P13 

 

  Директор Веселовська Наталія з канд. мед. наук Жеребко І. Б. і канд. мед. наук Шадриною Н. М.,
лікарями Пятіізбянцевою О. В. і Ловцовою О. Д.

 P9  P15

 

 Повсякденна робота

P 5 P 3 P 6 P 4 P 1

 

P 8 P 7 P14
     

 

 Робота в операційній

P10

 Колектив Центру

P16

 

 «РАЗОМ МИ ЗДАТНІ ЗБЕРЕГТИ ЗІР!»


Наша адреса:
02091, м. Київ, Харківське шосе, 121
Телефони:
+38 (044) 560‒89‒92 (стаціонар)
+38 (044) 561‒17‒41 (амбулаторія)
+38 (063) 835‒00‒90
+38 (097) 413‒06‒60
Телефон/факс:
+38 (044) 562‒50‒97
Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.